Diskuze

Mari se nám posral :D

dw_C]Olik | 11.07.2011

mari ty ubohe decko nebol som na tvojom nicfku len som si dal tvoje meno a na konci som dal botku a tvoje lamky na to skočili tvoj klan KaT znamena Kokoti aTrapery :D mari dalej si mysli ze mame hacky ne to len ty si lama co neve hrat a ked je dakdo lepsi nez on ta pove ze je to cheater omg to je ubohosť si len decko co admin lvl dostalo len kvoli tomu aby nerevalo lebo mu daky zly ujo zobral lizatko :D

Re: Mari se nám posral :D

[VDT]GalaXa | 12.07.2011

Ty debile vždyť aji kelmy má cheaty 1.střílel jsem mu sawnama do hlavy a neubralo mu to ani 1hp skoušel jsem přehodit na Uzi zase nic...2.Potom jsem ho viděl střílet sawnama bez přebíjení (skill vypadá jinak on stál a střílel do země !)3.Pořád ho někdo nahlašoval !
A tu 2 viděl aji Bulldog ! Ptal se ho jestli nemá No-Reolad !

Re: Re: Mari se nám posral :D

[KaT]MARI96 | 13.07.2011

ty debile my mame dukazy ze mate posrany cheaty nebo aspon na nekteri cleny vaseho zajebanyho klanu !!! tak se klidni kkt pockej to si odneses

mari

lukas | 08.07.2011

ja vim ze nejsem ani z jednoho klanu ale mari zase prokazal svoji blbost a sve lamerstvo (za nadavky je var mari) _D

Re: mari

[KaT]MARI96 | 09.07.2011

sry lawe ale musim si ulevit !!! TY KRETENE DEBILNI JA SI BUDU TRESTAT PROHREKY JAK CHCI A TY MY DO TOHO NEMAS CO KECAT TY BUZERANTE A BUDES MY RIKAT ZE SEM BLBEJ A CO SI TY CHCIPAKU ... ZDECHNI PODREZ SI ZILI ANI NEVIS JAK SI POMUZES :D !!!!!

Re: Re: mari

Don_Cracker | 09.07.2011

Ej podle mě jsou tresty přiměřený .. protože mě už sre jak tam nějací 12tiletí spratci nadavaj a ani neví co jaký slova znamenaj ... to bych nebanoval ani nekjickoval ani nevaroval .. to bych mlátil :D :D

Re: Re: Re: mari

[VDT]GalaXa | 09.07.2011

:_DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Mari zajebal :-D

nespravodlivosť

dw_C]Olik | 07.07.2011

omg ako si to mari predstavuje terawz kazdy co mu napíse nadavku ma zakaz na server a to iste dw_C tot je fakt lamerstvo mg za to že sme lepši ako vy a napadame vas a nicime vam klan za to este niesu zakazy na server to de sme mari si vymyslel ze sme na nho nadavali ale ked mu dakdo iny nadaval ta to vyresil inak ako zakazom ne lebo on vie ze dw_C su skilleri ktory im ohrozuju klan ta teraz za nadavku mame zakaz na server toto je fatk sila to ne mi male ist het zo servera to mari by mal dostať ešte znizeny lvl.A mimochodom KaT provokovalo mi sme len pokračovali a law teez nechapem ako si mohol skočiť na taku primitivnosť od mariho bez dw_C su tam same lmky co nevefdia poriadne hrať to je moj nazor a myaslim ze sa prida ku mne cele dw_C no tento zakaz je fakt jedna velka hluposť

Re: nespravodlivosť

Smety | 07.07.2011

Naprosta pravda olik !!!!§ naprosta !!!

Re: nespravodlivosť

[KaT]MARI96 | 08.07.2011

vy ste zacaly napadat vilu a pak nadavat (jen protoze bull rek ze nechce klan war) tak se klan kat jen branil a ja osobne nenecham urazet klan !!! dete si hrat na svuj server . a jeste tady urazite lidi co hrajou an serveru (ze su lamy). nechte si ty vase nazory raci

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek