Diskuze

Re: Re: Re: Re: Buznicki VDT A KaT

dvc | 16.07.2011

vies co znamena dvc debilne video cd

hovno pro kat a VDT

Tucniak-Byvali-VDT | 14.07.2011

Vi lamky all vas pozivam na server klanu dw_C]Jsou lepsi nez tito hovada podte si zahrat na dw_C] server!! Autor Tucniak

Re: hovno pro kat a VDT

[KaT]MARI96 | 14.07.2011

serte na toho debila

vlastni server

marian | 12.07.2011

Budem mat vlastny server ked bude hotovy dam vam vediet :D

Re: vlastni server

[VDT]GalaXa | 13.07.2011

Nedelej reklamu !

lama mari nemá slov

dw_C]Olik | 11.07.2011

Ešte dodam ten server je už uplne na nič teraz je tak skoro každy hrač admin každy druhy KaT stoji to za hovno odkedy tam nesme bol som sa pozriet a je to sama lama a najvetšie lamy su prave KaT vy ste nas tam neceli lebo sme vas davali a teraz ked tam nesme su tam len lami ta teraz ste kingovia ne?! keby tam bol dw_C ta si mari možeš tuorevanu prdel schovať do kuta lebo ty tam nepatriš teraz ta tu obranuje cely server len preto ze si ich podplatil admin levelom je to ubohe akcie su tam dokola 2 tuning zraz je furt a potom let sti abo kopec a to je všetko pridte sa pozriet na normalny server (cenzura) kde si zahrajete bez lamovania vsak mari ty o tom vieš svoje

Re: lama mari nemá slov

[VDT]GalaXa | 12.07.2011

Zavři hubu kokote vždyť jsi v tom vašem pojebaném clanu možná tak 2 týdny a borcuješ tu !

Re: Re: lama mari nemá slov

dw_C]Olik | 13.07.2011

Mari tu nejde o to ako dlho som v nom ale žee som v nom teba neceli nikde a každy admin vravi na teba že si zničil server. tebazoberu tak max. do KaT.ubožiatko

Re: Re: Re: lama mari nemá slov

[KaT]MARI96 | 13.07.2011

ty zmrde olicku znat te tak skoncis 14 dnu schoulenej v nemocnici postely na JIP debile !!!

Re: Re: Re: Re: lama mari nemá slov

[KaT]MARI96 | 14.07.2011

A jeste oliku tvůj proslov vypovídá o tvé inteligenci.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek